fbpx

Apie mus

“Transercomas“ vertimų centras veiklą pradėjo 2014 metais. Specializuojamės techniniuose vertimuose ir verčiame tekstus iš daugiau negu 100 kalbų.

Verčiame dokumentaciją, internet svetaines, instrukcijas, katalogus, manualus, technines instrukcijas, sutartis.

Patyrę techninių tekstų vertėjai, redaktoriai bei korektoriai, įvairiakalbiai gimtosios kalbos vertėjai,techninių sričių konsultantai dirbantys techninių vertimų centre „Transercomas“ siekia, kad vertimų kokybė atitiktų Jūsų lūkesčius, todėl darbe vadovaujasi vertimo paslaugų kokybės standartu EN15038.

Vertimo tipai ir paslaugos

Vertimo užklausos pateikimas

    Karjeros galimybės

    Didėjant mūsų klientų skaičiui, mums nuolat reikia patyrusių įvairių kalbų vertėjų. Potencialus mūsų vertėjas turėtų puikiai mokėti užsienio kalbą, išmanyti lietuvių kalbos gramatiką, skyrybą ir stilistiką, būti atidus ir jausti atsakomybę už savo darbą. Jei jūs būtent toks ir esate, mes maloniai laukiame iš jūsų elektroninės žinutės ar telefono skambučio.


    Mes jums išsiųsime vertimo bandymą, kuriuo remdamiesi nuspręsime, ar jūsų vertimo kokybė atitinka mūsų reikalavimus. Mes atidžiai atsirenkame savo darbuotojus ir labai juos vertiname, nes tik jų sunkaus darbo dėka galime tikėtis sulaukti pripažinimo.


    Dėl karjeros rašykite į info@transercom.lt